Neem contact met ons op!

Gebruik het onderstaande contactformulier als u iets wilt vragen of als u contact met ons wilt opnemen.









































Club-Juraini FM |Omroep Juraini is 24 uurs non stop internetradio sinds 2020 | Check hieronder de verschillende manieren om contact op te nemen met Club-Juraini FM |Omroep Juraini in samenwerking met de Echte Vriendenbureau.

 

*Omroep Juraini idee was in handen van; Kimberley Fanoy

*Radio adviseur: Pierre Papa

 

*Mediadirecteur: Juraini Ferary

*Management: Gerwin Schuurman

*Radio Secretariaat: Vacature vrij

*Station manager: Vacature vrij

*Fanclub vrijwilliger: Anouk van der Ven

 

*Algemeen: info@jurainiradiofm.nl

*Algemeen: post@omroepjuraini.nl

*Algemeen: radio@juraini.nl

*Gerwin Schuurman: gerwin@jurainiradiofm.nl

*Gerwin Schuurman: gerwin@radio.juraini.nl

*RTV Westerhonk: rtvwesterhonk@jurainiradiofm.nl

*RTV Westerhonk: omroepjuraini@rtvwesterhonk.nl

*Radio Adviseur: radio.adviseur@jurainiradiofm.nl

*Studio: studio@jurainiradiofm.nl

*Mediadirectie & Secretariaat: directie.secretariaat@jurainiradiofm.nl

*Mediadirectie & Secretariaat: directie@radio.juraini.nl

*Nieuwstip: redaktie@jurainiradiofm.nl

*Communicatie: Vacature vrij – communicatie@jurainiradiofm.nl

*Media Redactiemedewerkster: Vacature vrij - redaktie@jurainiradiofm.nl

 

Club-Juraini FM in Puttershoek

*Contactpersoon van Juraini:

Charissa Huf - c.huf@profilazorggroep.nl

*Studio:
Oogstlaan 26, 3297 SK Puttershoek

*Redaktie:
06-81 25 47 05

 

Club-Juraini FM in Delft

*Klein interview studio:
Markt 69, 2611 GS Delft

*Redaktie:
06-81 25 47 05

 

Radio Westerhonk in Monster

*Contactpersoon van Juraini:
Juraini Ferary - omroepjuraini@rtvwesterhonk.nl

*Post:
Postbus 1035, 2680 BA Monster

*Studio:
Vijverweg 2, 2681 JB Monster

*Verzoekje:
06-45 37 80 54 (via RTV Westerhonk)

*Redaktie:
06-81 25 47 05

 

Omroep Juraini in Ermelo

*Contactpersoon van Juraini:
Gerwin Schuurman - gerwin@jurainiradiofm.nl

*Studio:
Enkerkamp 11, 3853 HK Ermelo

*Verzoekje:
06-39 53 74 62

*Redaktie:
06-81 25 47 05

 

*App rechtstreeks met de DJ in de studio op 06 of stuur een appje.

 

Fanclub

*Contactpersoon van de Fanclub:
Juraini Ferary – fanclub@jurainiradiofm.nl

Oogstlaan 26

3297 SK Puttershoek

Tel: 06-81 25 47 05

 

Stuur ons gezellig een kaartje naar de radiostudio
Club-Juraini FM |Omroep Juraini – fanclub@jurainiradiofm.nl

Oogstlaan 26

3297 SK Puttershoek

Tel: 06-81 25 47 05

 

Stuur een kaartje naar onze fanclub

Club-Juraini FM |Omroep Juraini – fanclub@jurainiradiofm.nl

Oogstlaan 26

3297 SK Puttershoek

Tel: 06-81 25 47 05

 

Mailen kan natuurlijk ook naar:

Algemeen: info@jurainiradiofm.nl

Algemeen: post@omroepjuraini.nl

Algemeen: radio@juraini.nl

*Gerwin Schuurman: gerwin@jurainiradiofm.nl

*Gerwin Schuurman: gerwin@radio.juraini.nl

Omroep Juraini op RTV Westerhonk: omroepjuraini@rtvwesterhonk.nl

Mediadirectie & Secretariaat: directie.secretariaat@jurainiradiofm.nl

Mediadirectie & Secretariaat: directie@radio.juraini.nl

Anouk van der Ven: anouk@jurainiradiofm.nl

Alex van Os: alex@jurainiradiofm.nl

Burendag: burendag@jurainiradiofm.nl

Curaçao FM: elvis@jurainiradiofm.nl

Evenement: events@jurainiradiofm.nl

Fanclub: fanclub@jurainiradiofm.nl

Hananja Den Boer: hananja@jurainiradiofm.nl

Hotel de Koophandel: hotel.de-koophandel@jurainiradiofm.nl

Jaap van Sandijk: jaap@jurainiradiofm.nl

Joury van den Bos: joury@jurainiradiofm.nl

John Vis: john@jurainiradiofm.nl

Juraini Radio |Business: business@jurainiradiofm.nl

Juraini Radio Café: cafe@jurainiradiofm.nl

Koffietijd: koffietijd@jurainiradiofm.nl

Levi Dijkhuizen: levi@jurainiradiofm.nl

Levi Schaap: levi2@jurainiradiofm.nl

RTV Westerhonk: rtvwesterhonk@jurainiradiofm.nl

Robbie Notenboom: robbie.notenboom@juraini-ferary.nl

Reinier Bulten: reinier@jurainiradiofm.nl

Persberichten: redaktie@jurainiradiofm.nl  communicatie@jurainiradiofm.nl

Pierre Papa: pierre@jurainiradiofm.nl

Muziek in de Horeca: horeca@jurainiradiofm.nl

Melissa Duijvestijn: melissa@jurainiradiofm.nl

 

Volg ons op social media
Wil je de leukste nieuwtjes niet missen?

Klik dan hier om ons op Facebook te volgen en klik hier om ons op Instagram te volgen.

 

Radio licenties

Buma licentienummer is SW23n.0002747.
De bijhorende Sena licentie is SW22n.0002747.

 

OMROEP JURAINI |TV RADIOBOX is 24 uur per dag en 7 dagen per week te zien via YouTube, onder de naam ”Juraini |TV RadioBox”.

 

Verder maakt Juraini Radio |Omroep Juraini het mogelijk om met een bluetooth-verbinding via je telefoon muziek af te spelen in je auto.

 

Club-Juraini FM |Omroep Juraini is onderdeel van Juraini Radio Groep.