Startpagina » Contact de studio































Omroep Juraini is 24 uurs non stop internetradio sinds 2020 | Check hieronder de verschillende manieren om contact op te nemen met Omroep Juraini in samenwerking met de Echte Vriendenbureau.

 

*Radiocoach/begeleider: Jaap van Sandijk (Radiopartner)

*Hoofd Techniek: Edwin Verbeek (Radiopartner)

*Radio-assistent: Mariska Snel

*Station manager: René Baggerman

*Fanclublid: Dirk Jan Buter

 

*Algemeen: studio@jurainiradiofm.nl

*Nieuwstip: redaktie@jurainiradiofm.nl

*Communicatie: Anouk van der Ven – communicatie@jurainiradiofm.nl

*Station manager: René Baggerman – rene@jurainiradiofm.nl

*Media Redactiemedewerkster: Mariska Snel - mariska@jurainiradiofm.nl

 

Delft/Nootdorp

*Contactpersoon van Juraini:
Ivo van Bilsen – ivo@jurainiradiofm.nl

*Post:
Postbus 15, 2630 AA Nootdorp

*Studio:
De Doelen 11, 2631 KJ Nootdorp

*Redaktie/Verzoekjes:
06-81 25 47 05

 

Zoeterwoude

*Contactpersoon van Juraini:
Jaap van Sandijk - jaap@w5media.nl

*Studio:
Zonnegaarde 38, 2381 LP Zoeterwoude

*Redaktie/Verzoekjes:
071-720 09 22

 

*App rechtstreeks met de DJ in de studio op 06 of stuur een appje.

 

Fanclub

*Contactpersoon van de Fanclub:
Juraini Ferary – fanclub@jurainiradiofm.nl

Postbus 15

2630 AA Nootdorp

Tel: 06-81 25 47 05

 

Stuur ons gezellig een kaartje naar de radiostudio
Juraini Radio Groep
De Doelen 11

2631 KJ Nootdorp

 

*Contactpersoon van Juraini:
Jaap van Sandijk – jaap@w5media.nl

Zonnegaarde 38

2381 LP Zoeterwoude

071-720 09 22

 

Stuur een kaartje naar onze fanclub

Juraini Ferary – fanclub@jurainiradiofm.nl

Postbus 15

2630 AA Nootdorp

Tel: 06-81 25 47 05

 

Mailen kan ook naar:

Algemeen: info@jurainiradiofm.nl

Algemeen: post@omroepjuraini.nl

Jaap van Sandijk: jaap@jurainiradiofm.nl

Mariska Snel: mariska@jurainiradiofm.nl

Persberichten: redaktie@jurainiradiofm.nl  communicatie@jurainiradiofm.nl

Fanclub: fanclub@jurainiradiofm.nl

Evenement: events@jurainiradiofm.nl

Koffietijd: koffietijd@jurainiradiofm.nl

Muziek in de Horeca: horeca@jurainiradiofm.nl

Juraini Radio Café: cafe@jurainiradiofm.nl

Juraini Radio | Business: business@jurainiradiofm.nl

 

Volg ons op social media
Wil je de leukste nieuwtjes niet missen?

Klik dan hier om ons op Facebook te volgen en klik hier om ons op Instagram te volgen.

 

JURAINI | TV RADIOBOX is 24 uur per dag en 7 dagen per week te zien via YouTube, onder de naam ”Juraini | TV RadioBox”.

 

OMROEP JURAINI is af en toe van maandag tot met donderdag van 22.00 tot 00.00 uur te zien op: www.twitch.tv/jurainiradio2019

 

Verder maakt Omroep Juraini het mogelijk om met een bluetooth-verbinding via je telefoon muziek af te spelen in je auto.

 

Omroep Juraini is onderdeel van Juraini Radio.